RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

Nauris Bērziņš: „Uzvara paliek uzvara!”

22. oktobrī Jelgavā notika Latvijas regbija izlases spēle pret Luksemburgas valstsvienību, Latvijai sīvā cīņā izcīnot uzvaru ar 31:24. Mūsu izlases rindās bija arī SK „Ovāls” spēlētājs Nauris Bērziņš, ar kuru piedāvājam īsu sarunu.

– Kā jūties pēc grūtā panākuma?

– Kā vienmēr pēc smagā cīņā gūtas uzvaras ir pozitīvas emocijas. Iepriekšējo ciklu man nācās izlaist, bet tagad ir prieks, ka atkal esmu valstsvienības rindās. Turklāt tā bija uzvara, kas gūta augstākā līmenī nekā Latvijas čempionāts. Uzvara paliek uzvara!

– Vai nebija nedaudz neierasti spēlēt pa malu?

– Jā, tā man bija nedaudz neierasta pozcīzija. Tomēr nekādu lielo kļūdu jau nebija. Reizēm pozīcijas maiņa nāk par labu.

– Izlases treneris Sergejs Lisko sadarbībā ar Latvijas Regbija federāciju rīko treneru kursus. Vai tajos piedalīsies?

– Man ir 26 gadi. Vēl tā kā par agru domāt par trenera karjeru... Tomēr pieredzes dēļ šādos kursos ir vērts piedalīties un paklausīties. Tas noteikti nenāk par sliktu.

– Izlasē no mūsu kluba tu biji vienīgais spēlētājs. Vai tas neradīja diskomforta izjūtu?

– Nē! Mūsu regbija saime ir tik maza, ka viens otru pazīst ļoti labi. Es domāju, ka šajā ziņā problēmu nebija. Mēs visi kopā bijām kā vienota komanda.

– Šogad izlasei atlikusi vēl viena spēle. 5. novembrī Šauļos spēlēsiet pret Lietuvu. Kā gatavosieties šim mačam?

– Strādāsim ar pilnu atdevi! Spēles pret Lietuvu allaž bijušas principiālas. Vienalga, vai spēlējam pārbaudes maču vai mērojamies spēkiem oficiālā turnīrā. Jāizdara viss, lai parādītu labāko sniegumu. To arī centīsimies panākt!

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti Nauris Bērziņš: „Uzvara paliek uzvara!”

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites