RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

„Garkalne/Livonia” uzvar „Ovāls/Jūrmala”

Ceturtdien, 15. septembrī, Juglas stadionā notika Latvijas Virslīgas meistarsacīkšu otrā apļa kārtējā spēle regbijā starp „Ovāls/Jūrmala” un „Garkalne/Livonia” vienībām, panākumu ar 33:9 (14:9) kaldinot „Livoniešiem”.

“Ovāls/Jūrmala” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Bija redzams, ka puiši centās. Spēle aizritēja ar uguntiņu. Tomēr daudz bija arī kļūdu, īpaši jau mūsu izpildījumā. Sevišķi daudz misēkļu bija pozicionāli, turklāt „Livonieši” par gandrīz katru tādu kļūdu mūs sodīja. Iepriecināja Mihails Tumins, kurš bija vienīgais punktu guvējs mūsu rindās. Tiesa, pat ar trim precīziem soda sitieniem bija uzvarai par maz...

Latvijas čempionāta spēle Virslīgā

Rīga, Juglas stadions, ceturtdiena, 15. septembris, pulksten 18.15. 

“Ovāls/Jūrmala” – “Garkalne/Livonia” 9:33 (9:14)

“Ovāls Jūrmala”. Soda sitieni: Mihails Tumins (3).

„Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Edgars Polikevičs, Valters Raņķis, Norberts Bekmanis, Ivo Kapiņš, Deivids Cjukša. Realizācija: Kristaps Bērziņš (4).

Tiesnesis: Kārlis Sarkans.

Turnīra tabulā pirmo vietu jau iepriekš bija nodrošinājuši “Miesnieki/Ķekava” regbisti ar 31 punktu (8 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 24 (7), “LMT/Eži” ar 16 (6), “Ovāls/Jūrmala” ar 14 (8), un “Fēnikss” ar 6 (7) punktiem. Nākamā spēle Latvijas Virslīgas čempionātā regbijā notiks sestdien, 17. septembrī, Rūjienas stadionā, kad pulksten 14.00 tur spēkiem mēroties sāks “Fēnikss” un “LMT/Eži”.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti „Garkalne/Livonia” uzvar „Ovāls/Jūrmala”

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites