RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Ovāls/Jūrmala” pārliecinoši uzvar “Fēniksu”, nodrošinot vietu labāko četriniekā

Sestdien, 20. augustā, Rūjienas stadionā notika Latvijas regbija meistarsacīkšu Virslīgas otrā apļa kārtējā spēle starp RK “Fēnikss” un “Ovāls/Jūrmala” komandām, pārliecinošu uzvaru ar 61:17 (31:17) izcīnot mūsu komandai.

Pēc šī panākuma “Ovāla” regbisti pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā, un nodrošināja vietu labāko vienību četriniekā, bet “Fēnikss” komandai jāsamierinās ar piekto vietu, neatkarīgi no tā, kā viņi savā laukumā 17. septembrī nospēlēs šī gada pēdējo spēli Virslīgā pret “LMT/Eži” vienību.

Šoreiz līdzīga cīņa bija tikai pirmajā puslaikā. Savukārt mača otrajā daļā iniciatīva pilnībā piederēja “Ovālam”, kuri guva 30 punktus bez atbildes.

 “Ovāls/Jūrmala” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Uzskatu, ka nospēlējām normāli. Vairāk vai mazāk, bet iznāca sniegums bez rupjām kļūdām. Mača sākums bija 50 pret 50, taču tad pakāpeniski ieguvām pārsvaru. Galvenokārt ar labu darbību aizsardzībā. Ļoti labi nospēlēja pieredzējušie Nauris Bērziņš, Kaspars Jakušs, Dāvis Zagorskis un Andrejs Borisovs. Jāuzslavē arī komandas kapteinis Elmārs Imbrass, kurš visu spēli aizvadīja ar muguras traumu – tā kā īstam kapteinim pienākās. Es arī mača sākumā nedaudz devos laukumā palīgā puišiem, taču pēc tam viss aizritēja mums vajadzīgajās sliedēs.

Turnīra tabulā joprojām vadībā ir “Miesnieki/Ķekava” ar 26 punktiem (7 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 19 (5), “Ovāls/Jūrmala” ar 13 (6), “LMT/Eži” ar 12 (5), un “Fēnikss” ar 6 (7).

Nākamā spēle Latvijas Virslīgas čempionātā regbijā notiks ceturtdien, 25. augustā, kad Rīgas Tehniskās koledžas stadionā pulksten 19.30 līderi “Miesnieki/Ķekava” uzņems savus sīvākos oponentus “Garkalne/Livonia”. Savukārt mūsu komandai nākamais mačs būs 8. Septembrī, kad Juglas stadionā pulksten 19.00 spēlēsim pret “LMT/Eži” vienību.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Ovāls/Jūrmala” pārliecinoši uzvar “Fēniksu”, nodrošinot vietu labāko četriniekā

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv

Noderīgas saites

Jaunākās ziņas

  • 19.12.2015 Sezona noslēguma vakars
  • 13.06.2015 Brauciens uz Šauļiem
  • 04.01.2015 Tagad jūs varat apmeklēt mūsu galeriju