RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Halipapa Beach Rugby Party” Bulduru pludmalē

Svētdien, 31. jūlijā, Jūrmalā, Bulduru pludmalē notika Sporta kluba “Ovāls” un restorāna “Halipapa” rīkotais sporta atpūtas pasākums “Halipapa Beach Rugby Party”, kurā piedalījās vairāk nekā 25 cilvēki.

Pasākuma laikā tika uzspēlēts gan pludmales regbijs, gan aizvadīta domu apmaiņa neformālā atmosfērā, baudot alu un uzkožot gardos restorāna “Halipapa” šašlikus.

Runājot par “Halipapa Beach Rugby Party” sportisko pusi, jāatzīmē, ka dalībnieki sadalījās trijās komandās ar nosaukumiem “Jūrmala”, “Baltic Old Boys” un “Ovāls”, aizvadot divu riņķu sacensības. Kā jau šādos neformālos turnīros pieņemts, rezultāti palika otrajā plānā, uzvarot patiesai un īstenai sporta draudzībai. Jāpiebilst, ka, lai arī laiks pasākuma dalībniekus īpaši nelutināja, taču lietus netraucēja tā sekmīgai norisei.

SK “Ovāls” valdes loceklis Pēteris Šņitņikovs:

– “Halipapa Beach Rugby Party” bija divi mērķi. Pirmais, iespēja uzspēlēt pludmales regbiju brīvā dabā, otrais – stiprināt kolektīva iekšējās saites un apmainīties ar viedokļiem par šo un nākamo sezonu neformālā atmosfērā. Tika izteikti vairāki interesanti domugraudi, galvenokārt gan par nākamo sezonu, taču netika aizmirsta arī šī sezona, kura vēl turpinās un noslēgsies rudenī.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Halipapa Beach Rugby Party” Bulduru pludmalē

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites