RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Halipapa” trešie otrajā posmā un kopvērtējumā

Sestdien, 16. jūlijā, ar trešo posmu Upesciema stadionā finišēja Latvijas čempionāts regbijā 7, kurā visnotaļ sekmīgi startēja arī mūsu kluba komanda ar skanīgo nosaukumu “Halipapa”, izcīnot trešo vietu gan posmā, gan sacensību kopvērtējumā.

Priekšsacīkstēs “Halipapa” spēlēja C grupā kopā ar “Beverīna/Fēnikss” un “Garkalne/Livonia”. Ar 47:0 pārliecinoši tika uzvarēta “Garkalne/Livonia”, bet ar 43:0 “Beverīna/Fēnikss”.

Pēc tam pusfinālā par pirmo vietu (kausu) ar 0:29 tika atzīts “STATS serviss” pārākums, bet spēlē par trešo vietu ar 22:5 vēlreiz pieveikti vidzemnieki – “Beverīna/Fēnikss”. 

“Halipapa” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Trīs spēles nospēlējām labi, tikai mačs pret “STATS/Serviss” neizdevās. Mums pietrūka divu regbistu – nebija ieradušies Mihails Tumins un Matīss Zalcmanis. Kad jau bija redzams, ka “Miesniekus” mums šoreiz neuzveikt, sūtīju laukumā jaunos spēlētājus, lai pārbauda savus spēkus un krāj pieredzi. Mūsu galvenais uzdevums šajā sezonā – medaļas – ir izpildīts. Priecē arī vienības jaunieši, kas ir neapšaubāmi progresējuši un jau drīzā nākotnē būs mūsu veterāniem vērā ņemams atspaids. Tikai jātrenējas! Sezonas turpinājumā mūs sagaida divas grūtas spēles klasiskajā regbijā. Cerams, ka komandai izdosies sekmīgi pārslēgties un arī šeit izcīnīsim medaļas.

“Halipapa” komandas kapteinis Kaspars Jakušs:

– Bija “jautri”, kā jau vienmēr. Pieļāvām daudz kļūdu, tomēr principiālos mūsu sāncenšus “Beverīna/Fēnikss” divreiz uzvarējām itin pārliecinoši. Kā būs nākamgad – to jau redzēsim pēc gadu mijas. Tagad gribas kādas pāris dienas aizbraukt uz laukiem un atpūsties. 

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Halipapa” trešie otrajā posmā un kopvērtējumā

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites