RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Halipapa” izcīna trešo vietu otrajā posmā; Viss izšķirsies 16. jūlijā

Sestdien, 9. jūlijā, Upesciema stadionā notika Latvijas čempionāta regbijā 7 otrais posms, kurā ar labām sekmēm startēja “Halipapa” komanda, izcīnot trešo vietu un saglabājot labas izredzes uz šo vietu arī kopvērtējumā.

Otrajā posmā uzvarēja “Baltic XL/Livonia”, kas finālā ar 21:7 uzvarēja pirmā posma veiksminiekus “STATS serviss”. Abām komandām pēc diviem posmiem vietu summa ir trīs. Gandrīz tāda pati situācija ir cīņā par trešo vietu, kur “Halipapa” ar 21:5 spēlē par trešo vietu uzvarēja “Beverīna/Fēnikss” komandu, kas bija trešā pirmajā posmā. Abām komandām pirms pēdējā posma ir pa septiņiem punktiem, un tādējādi viss izšķirsies 16. jūlijā, kad Upesciemā risināsies Latvijas čempionāta trešā kārta.

Otrā posma grupu turnīra kārtā “Halipapa” ar 31:0 uzvarēja “LMT/Eži” vienību. Savukārt pusfinālā mūsu regbisti ar 7:12 atzina “STATS serviss” pārākumu. 

“Halipapa” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Mūsu jaunie spēlētāji acīmredzami progresē ar katru spēli. Jāatzīst, ka nedaudz gan pietrūka fiziskās sagatavotības. Bijām sapulcējušies deviņi cilvēki, domāju, ka nospēlējām labi. Daudz jau netrūka, lai pieveiktu “STATS Serviss” pusfinālā – visu izšķīra tikai viens piezemējums. Visi regbisti nospēlēja kā vienota komanda. Nevaru nevienu izcelt. Žēl vienīgi, ka līdz trešajam posmam ir maz laika. Ja tā būtu vairāk, mēs sagatavotos vēl nopietnāk. Gaidu trešdien visus uz treniņu. Par trešo vietu kopvērtējumā mūs sagaida interesanta un sīva cīņa, tāpat kā par čempionu titulu.

“Halipapa” komandas kapteinis Kaspars Jakušs:

– Nedaudz par īsu bija mūsu komandas soliņš, taču nevaru teikt, ka tāpēc bija pārāk grūti, jo jāspēlē bija tikai trīs spēles. Jaunajiem spēlētājiem nedaudz pietrūka “pieredzītes”. Ja tās būtu vairāk, mēs varbūt spēlētu finālā. Citādi – ļoti veiksmīgs turnīrs. Protams, pēdējā posmā cīnīsimies ar visām komandām, kas vien nāks mums pretī.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Halipapa” izcīna trešo vietu otrajā posmā; Viss izšķirsies 16. jūlijā

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites