RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Ovāls/Jūrmala” sīvā cīņā uzvar “Fēnikss” regbistus

Sestdien, 28. maijā, Juglas stadionā notika Latvijas Regbija Virslīgas spēle starp “Ovāls/Jūrmala” un “Fēnikss” komandām, sīvā un neprognozējamā cīņā uzvaru ar 15:8 (0:0) izraujot “Ovāla” vienībai.

Jāuzsver, ka pēc šīs uzvaras “Ovāls/Jūrmala” apsteidza vienu bonusa punktu par rezultāta starpību guvušo “Fēniksu” kopvērtējumā, bet pašiem lai arī vajadzēja samierināties tikai ar četriem punktiem par parastu uzvaru. Interesanti, ka visi punkti tika gūti otrajā puslaikā. “Fēniksam” Rihards Zalte iesita sodu, tad Elmārs imbrass un Sandris Jauntēvs “Ovālam” izdarīja divus piezemējumus, panākot 10:3, bet mača izskaņā abas komandas vēl apmainījās piezemējumiem – Mārtiņš Bērziņš un vēlreiz Imbrass.

“Ovāls/Jūrmala” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Bija smagi un karsti... Pirmajā puslaikā nospēlējām slikti. Savukārt otrajā mača daļā, kad laukumā devās pieredzējušie Elmārs Imbrass un Sergejs Avdejevs, spēle aizgāja no rokas. Vēl uzvarā savu ieguldījumu deva arī Sandris Jauntēvs un Vjačeslavs Tiško. Mēs diezgan daudz eksperimentējām. Spēle nebija izteiksmīga. Pietrūka ļoti daudz cīņas spēlētāju, taču skaidrs, ka šādi spēlējot savā nākamajā mačā pret “Ežiem”, pie panākuma netiksim...Šoreiz jāsaka tā – galvenais, ka uzvarējām! Punkti par vietu četriniekā no gaisa nekritīs, viss būs jāizcīna sīvā cīņā.

“Ovāls/Jūrmala” kapteinis Elmārs Imbrass:

– Iznāca sliktā spēlē izcīnīta grūta uzvara. Cīņa bija smaga, jo daudzi mūsu spēlētāji dažādu iemeslu dēļ nevarēja uz to ierasties. Pirmajā puslaikā nespējām realizēt kombinācijas, kuras bijām noslīpējuši treniņos. Lai cerētu uz ko vairāk, ir vairāk jātrenējas. Mums bija “jāpaņem” pieci punkti, bet nācās samierināties ar četriem... Paldies pretiniekiem par interesanto spēli!

Tagad turnīra tabulā “Miesnieki/Ķekava” ir 11 punkti (četrās spēlēs), “Garkalne/Livonia” – 10 (trijās), “Ovāls/Jūrmala” – septiņi (trijās), “Fēnikss” – seši (trijās) un “LMT/Eži” – viens (vienā). Nākamā spēle Virslīgā paredzēta sestdien, 4. jūnijā, atkal Juglā, kur “Fēnikss” šoreiz viesosies pie “LMT/Eži” komandas, savukārt “Ovāls/Jūrmala” nākamo maču aizvadīs 9. jūnijā, kad pulksten 19.30 Juglā uzņems “LMT/Eži” vienību.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Ovāls/Jūrmala” sīvā cīņā uzvar “Fēnikss” regbistus

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites

Jaunākās ziņas