RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

Sīvā cīņā “Ovāls/Jūrmala” piekāpjas “Garkalne/Livonia”

Trešdien, 18. maijā, Upesciema stadionā notika kārtējā Latvijas virslīgas čempionāta spēle regbijā starp “Garkalne/Livonia” un “Ovāls/Jūrmala” komandām, sīvā cīņā ar rezultātu 41:40 (17:7) uzvaru izraujot “Livoniešiem”.

Jāpiebilst, ka abas komandas nopelnīja arī maksimālo bonusa punktu skaitu. “Garkalne/Livonia” vienu par četriem piezemējumiem, bet “Ovāls/Jūrmala” vienu par četriem piezemējumiem un vēl vienu, zaudējot ar mazāku punktu starpību nekā septiņi.

“Ovāls/Jūrmala” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Spēles sākumā bija redzams, ka šajā mačā esam otrais numurs. Sākām švaki. Savukārt otrajā puslaikā parādījām puslīdz normālu sniegumu. Jāmin Kaspars Jakušs, Nauris Bērziņš, Santis Podāns, Elmārs Imbrass un Mihails Tumins. “Livonia” regbistiem nebija vairāku vadošo regbistu. Tomēr, manuprāt, visu izšķīra daudzās kļūdas. Brīžiem mūsu izpildījumā tās bija kā jaunatnes regbijā... Ko darīt? Vairāk jātrenējas! Puiši arī šoreiz bija gatavojušies un centās, tomēr daudz kas nepadevās.

Šonedēļ notiks vēl divas virslīgas spēles. Ceturtdien, 19. maijā, plkst. 19.30 RTK laukumā turnīra pirmajam aplim svītru jau pavilks “Miesnieki/Ķekava”, kas mērosies spēkiem ar “LMT/Ežiem”, kam šī būs tikai pirmā spēle virslīgā. Toties svētdien, 22.maijā, Upesciemā plkst. 14.00 sāksies spēle starp “Garkalne/Livonia” un “Fēniksu”, kas tika pie tehniskās uzvaras pirmajā spēlē pret “Miesniekiem”.

“Miesnieki/Ķekava” ar 7 punktiem (3 spēlēs) ir līdere, “Fēniksam” ir 5 punkti (1 spēlē), “Garkalne/Livonia” 5 (2), “Ovāls/Jūrmala” 3 punkti (2 spēlēs) un “LMT/Eži”, kas turnīru vēl nav sākuši, punktu nav.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti Sīvā cīņā “Ovāls/Jūrmala” piekāpjas “Garkalne/Livonia”

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites

Jaunākās ziņas

  • 19.12.2015 Sezona noslēguma vakars
  • 13.06.2015 Brauciens uz Šauļiem
  • 04.01.2015 Tagad jūs varat apmeklēt mūsu galeriju