RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Baltic Old Boys” starta mačā uzvar “Ežus”

Sestdien, 14. maijā, startēja tradicionālais Baltijas regbija līgas turnīrs, kur Šauļos (Lietuva) otrajā divīzijā spēkiem mērojās “Baltic Old Boys” jeb “Baltijas vecie zēni” un “LMT/Eži”, sīvā cīņā uzvaru ar 22:19 izcīnot “Baltic Old Boys”.

Spēles kvalitatīvāku norisi kavēja stiprais un ilgstošais lietus. Tomēr cīņa bija interesanta un līdzīga. “Ežiem” bija iespējas izraut uzvaru, taču tās tā arī palika nerealizētas. Grūtu uzvaru ar trīs punktu pārsvaru izcīnīja “Baltic Old Boys”, kurā apvienoti Lietuvas, Latvijas un Kaļiņingradas regbija veterāni. No Latvijas “Veco zēnu” komandā startēja: Pēteris Šņitņikovs, Sandris Jauntēvs, Vjačeslavs Tiško, Mihails Tumins, Nikolajs Petjuņins, Mareks Raups, Andrejs Borisovs un Nauris Bērziņš.

“Baltic Old Boys” komandas dalībnieks no Latvijas Pēteris Šņitņikovs:

– Spēle bija smaga, bet interesanta. Pretī mums stājās Latvijas čempionāta bronzas medaļu īpašnieki, kas līdzīgi spēkojās līdz pat pēdējām sekundēm. Līdz pat finālsvilpei nebija skaidrs, kuram izdosies uzvarēt. Mums bija pārsvars spēka cīņās, un tas galu galā visu izšķīra. Daudz palīdzēja mūsu gados jaunākie spēlētāji. Uzvarēt vienmēr ir patīkami, bet tik līdzīgā cīņā un tik grūtos apstākļos – lietū, divtik. Noteikti gribu piebilst, ka mums no Latvijas palīgā bija atbraucis diezgan kupls līdzjutēju skaits, kas mūs karsti atbalstīja. Liels paldies viņiem par to! “Baltic Old Boys” nākamo spēli Baltijas līgā otrajā divīzijā aizvadīs 2. jūlijā, kad Šauļos mērosies spēkiem ar Lietuvas komandu RK “Šiauliai”.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Baltic Old Boys” starta mačā uzvar “Ežus”

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites