RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

“Halipapa” ceturtie Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā 7

Sestdien, 7. maijā, Upesciema stadionā notika Latvijas regbija 7 čempionāta pirmais no trijiem posmiem, kurā mūsu vienība “Halipapa” izcīnīja ceturto vietu.

Latvijas meistarsacīkšu pirmajā posmā kopumā piedalījās 10 komandas, kas bija sadalītas četrās grupās: divās pa trim, bet vienā četras vienības. A grupā spēlēja “Baltic XL/Livonia”, Ķekavas novada Sporta skola (ĶNSS), “LLU/Ozolnieki”, B grupā 2016. gada Latvijas kausa ieguvēji “STATS serviss” (“Miesnieki”), “Eži/EK sistēmas”, “Garkalne/Livonia”, bet C grupā Latvijas kausa fināliste “Halipapa”, “Beverīna/Fēnikss”, “Hansa Flex/Livonia” un Jūrmalas Sporta skola.

A un B grupu uzvarētājas un divas labākās C grupas komandas iekļuva pusfinālā, kuru uzvarētāji spēlēja par pirmo vietu (kausu), bet zaudētāji par trešo. Savukārt A un B grupu otro vietu ieguvējas, un C grupas trešā komanda aizvadīja viena apļa turnīru, sadalot piekto (šķīvis) līdz septīto vietu, bet A un B grupu trešās komandas, un C grupas ceturtā komanda – apļa turnīru, sadalot astoto (biķeris) līdz desmito vietu.

C grupā “Halipapa” ar 26:0 uzvarēja “Hansa Flex/Livonia”, ar 17:19 piekāpās Jūrmalas Sporta skolai, lai arī pēdējās sekundēs bija iespēja izraut neizšķirtu, un ar 19:5 pieveica “Beverīna/Fēnikss”, iekļūstot pusfinālā. Šeit mūsu ovālās bumbas meistari ar 7:24 atzina “STATS serviss” pārākumu. Savukārt spēlē par trešo vietu tika piedzīvots minimāls zaudējums ar 17:19 pret “Beverīna/Fēnikss”.

“Halipapa” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:

– Diemžēl šajā posmā nevarējām izlikt sāncenšiem pretī mūsu labākos spēkus. Pietrūka Mihails Tumins, Santis Podāns un Georgijs Kirilovs. Tiem, kas bija ieradušies, pietrūka fiziskās sagatavotības un varbūt pat elementāras sportiskās veiksmes. Diemžēl neievērojām arī spēles disciplīnu. Kā labākos varu minēt Nauri Bērziņu un Matīsu Zalcmani.

Tāpat kā šonedēļ iepriekš (trešdien) notikušajā Latvijas kausa izcīņā, triumfēja Regbija kluba “Miesnieki” komanda “STATS serviss”, šoreiz savus galvenos pretiniekus no kluba RFC “Livonia” vienības “Baltic XL/Livonia” ar 19:12 (12:5) pieveicot finālā, nevis pusfinālā.

Galīgais vietu sadalījums Latvijas čempionāta pirmajā posmā. 1. “STATS serviss”, 2. “Baltic XL/Livonia”, 3. “Beverīna/Fēnikss”, 4. “Halipapa”, 5. “Eži/EK sistēmas”, 6. “Hansaflex/Livonia”, 7. LLU, 8. ĶNSS, 9. “Garkalne/Livonia”, 10. Jūrmalas Sporta skola.

Divi pārējie Latvijas meistarsacīkšu posmi notiks 9. un 16. jūlijā. Jāpiebilst, ka par čempioni tiks kronēta tā komanda, kurai noslēgumā būs mazākā trijos turnīros iegūto vietu summa.

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti “Halipapa” ceturtie Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā 7

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites

Jaunākās ziņas