RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

Sezonas debijā “TFS Bulduri” pārliecinoša uzvara pār “Ežiem”

Ceturtdien, 21. aprīlī, ar ceturtdaļfināla spēli starp “TFS Bulduri” un “Eži/EK sistēmas” komandām Juglas stadionā startēja gadskārtējā Latvijas kausa izcīņa klasiskajā regbijā. Ievērojami pārāki bija “Buldurnieki”, kas “Adataiņus” pieveica ar 52:3 (21:3).

“TFS Bulduri” šajā spēlē izdarīja astoņus piezemējumus, un pievienojās “Miesniekiem”, kuri pusfinālā iekļuvuši automātiski kā 2015. gada Latvijas kausa ieguvēji. Savukārt sestdien “LLU/Ozolnieki” savā laukumā par vietu pusfinālā cīnīsies ar “Livonia 2”. Trešais ceturtdaļfināls starp “Garkalne/Livonia” un RK “Fēnikss” notiks 23. jūlijā, abi pusfināli 30. jūlijā, bet fināls 6. augustā.

Pirmajā Latvijas kausa ceturtdaļfinālā uzvarētāju “Buldurnieku” labā pa trim piezemējumiem izdarīja Mihails Tumins un Matīss Zalcmanis, divus – Santis Podāns. Tumins arī precīzi izpildīja sešus realizācijas sitienus. Savukārt zaudētājiem vienīgos punktus pirmajā puslaikā ar precīzu soda sitienu guva Mareks Dravnieks.

“TFS Bulduri” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:
– Šī mums bija pirmā oficiālā spēle sezonā, tādēļ daudz bija kļūdu. Sākumā arīdzan mūsu izpildījumā laukumā valdīja neliels juceklis. Taču puišiem bija ļoti liela vēlme uzvarēt. Bijām labā sastāvā, labi sevi parādīja Matīss Zalcmanis, Mihails Tumins un Nauris Bērziņš, arī Santis Podāns un Vjačeslavs Tiško. Protams, ka uzvarēt vienmēr patīkami.

Galerija

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti Sezonas debijā “TFS Bulduri” pārliecinoša uzvara pār “Ežiem”

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites