RK Ovāls

  • Sports šodien

  • Klubs

  • Ziņu mix

 
 
 
 
   
Teamsport.lv

Jaunākais un labākais

Caur kikboksa zāli uz regbija laukumu

Caur kikboksa zāli uz regbija laukumu

Pirms jaunās sezonas sākuma daudzu klubu regbisti pavada sūros un grūtos treniņos. Arī “TFS Bulduri” vienības spēlētāji pēc iespējām rūpējas par savu fizisko sagatavotību. Interesanti, ka par palīgu šajā jomā izvēlēts kikboksa un boksa pārzinātājs, bijušais SK “Ovāls” spēlētājs Ruslans Pojoniševs.

 

““Ādažu Čipsu” jeb SK “Ovāls” rindās esmu nospēlējis 12 gadus,” stāsta Pojoniševs. “Tikpat liels ir mans stāžs kikboksā. Pagājušajā gadā vēl spēlēju regbija 7 turnīros. Ja būtu ātrāk pametis ovālo bumbu, diez vai sasniegtu savus pašreizējos sasniegumus kikboksā. Tā pāreja no viena sporta veida uz otru sanāca it kā pakāpeniski, pamazām.  Toties tagad varu palepoties ar saviem sasniegumiem. Kikboksā esmu trīskārtējs pasaules čempions, Eiropas čempions, vairākkārtējs Baltijas un Latvijas meistars.”

– Ko regbistiem dod treniņi boksā un kikboksā?

– Vispirms jau pārliecību par saviem spēkiem. Tad vēl pašaizsardzības iemaņas. Protams, arī vispārējo fizisko sagatavotību. Ir daudz kopīgu vingrinājumu gan regbijā, gan boksā, gan kikboksā.

– Šķiet Regbija kluba “Ovāls” komanda “TFS Bulduri” ir vienīgā Latvijā, kas treniņos izmanto boksa un kikboksa elementus? 

– Manuprāt, jā!

– Vai varat kādu izcelt no komandas, kam sekmes šajās nodarbībās ir labākas? 

– Grūti... Varu paslavēt visus tos komandas puišus, kas regulāri cenšas apmeklēt treniņus Latvijas Olimpiskā centra Boksa un kikboksa zālē. Nodarbības notiek reizi nedēļā – svētdienās. Tādā pašā režīmā trenēsimies arī sezonas laikā. 

– Vai jūsu pieredzē jau ir bijuši kikboksa treniņi regbistiem?

– Nē, tas ir pirmais gads. Būs jāskatās, kā sanāks, kāds būs rezultāts.

– Pagājušajā sezonā “TFS Bulduri” komanda klasiskā regbija čempionātā palika ceturtā... Galvenajam trenerim Vladimiram Ņikonovam tā bija pirmā reize bez medaļām... 

– Jā, varbūt tieši tāpēc piedāvāju savu palīdzību. Ņikonovs piekrita. Būtībā tas ir savdabīgs eksperiments, un tikai pēc jaunās sezonas beigām varēsim vērtēt, vai tas bijis pozitīvs vai negatīvs.

– Kas jūsu sirdij ir tuvāks – regbijs vai kikbokss?

– Ja nebūtu spēlējis regbijā, nekad nesasniegtu tādus karjeras augstumus kikboksā. Tādējādi varu apgalvot, ka abi ir labi. Regbijs deva raksturu, garaspēku, komandas cīņas izjūtu, bet kikbokss norūdīja individuāli.

– Vai kikboksā ir jau kāds jūsu audzēknis, kas spers platu soli jūsu pēdās? 

– Pagājušajā gadā Ņikita Bricis kļuva par pasaules čempionu kikboksā. Viņš ir mans audzēknis.

– Vai vēl domājat kādreiz uzspēlēt regbiju? 

– Jā! Varbūt ne šogad, bet tuvākajos divos gados noteikti! Pēc tam – tad jau redzēsim.

 

Aktīvā pozīcija: RK "Ovāls" Virsraksti Caur kikboksa zāli uz regbija laukumu

Sazinies ar mums

Zvani

+371 29683744

Raksti

info@ovals-rugby.lv
rugby.rrk@inbox.lv

Noderīgas saites

Jaunākās ziņas

  • 19.12.2015 Sezona noslēguma vakars
  • 13.06.2015 Brauciens uz Šauļiem
  • 04.01.2015 Tagad jūs varat apmeklēt mūsu galeriju